Laddar
Vaihda kieltä
Ändra språk
Produkternas datakvalitet kan variera beroende på språkval.

Uusi
Mysoda Wellness Water tranbär-björnbär dryckespulver 12x4g
Alla MySoda produkterUngefär7,99 €
Vertailuhinta 166,46 €/kg
Information
Information
Dryckesgranulat för att tillverka smaksatt, sockerfri wellness water. En uppfriskande tranbärs- och björnbärsdryck som innehåller biotin och zink,…
Tillverkningsland
Danmark, Spanien
Ingredienser
Polydextros (ursprung EU), aromer, surhetsreglerande medel (citronsyra), sötningsmedel (acesulfam K, sukralos), växtkoncentrat (morot, hibiskus), klumpförebyggande medel (kiseldioxid), vitamin (biotin), mineralämne (zink)
Kontaktuppgifter
Mysoda Oy
Holkkitie 6, 00880 Helsinki
https://www.mysoda.fi, 020 7121590, info@mysoda.fi
EAN
6430052008336
Vi uppdaterar produktinformationen regelbundet. Vi rekommenderar dock att du alltid kontrollerar ingredienserna på produktförpackningen.
Egenskaper
Egenskaper
Förvaringsanvisning
Förvaras svalt och torrt, skyddat från ljus.
Bruksanvisning
Blanda innehållet i portionsposen med 850 ml vatten eller kolsyrat vatten.
Näringsinnehåll
Näringsinnehåll
| Näringsdeklaration | 100 ml |
|---|---|
| Energi | 4 kJ / 1 kcal |
| Fett | 0 g |
| - varav mättat fett | 0 g |
| Kolhydrat | 0,4 g |
| - varav sockerarter | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0,00 g |
| Biotin | 7,5 µg |
| Zink | 1,5 mg |


