Laddar
Vaihda kieltä
Ändra språk
Produkternas datakvalitet kan variera beroende på språkval.

OSHEE Energy drink Raspberry Zero 330ml
Alla Oshee produkterUngefär1,95 €
Vertailuhinta 5,45 €/l
Inkluderar pant 0,15 €Förpackningsmärkningar
Förpackningsmärkningar
Information
Information
OSHEE Energy Drink Raspberry Zero 330ml. Uppfriskande hallonsmak med 180 mg koffein och inget socker. En energidryck som håller dig pigg och redo för…
Tillverkningsland
Polen
Ingredienser
kolsyrat vatten, surgetsreglerande medel (citronsyra), koffein (0, 055 %), naturlig hallonarom, naturliga aromer, svart morotskoncentrat, sötningsmedel (sukralos), vitaminer (niacin, vitamin B6, biotin).
Kontaktuppgifter
Evoke Oy
Kistolantie 96, 25130 Muurla
Importör
Evoke Oy
Kistolantie 96, 25130 Muurla
EAN
5905868421378
Vi uppdaterar produktinformationen regelbundet. Vi rekommenderar dock att du alltid kontrollerar ingredienserna på produktförpackningen.
Egenskaper
Egenskaper
Förvaringsanvisning
Förvara på en torr och sval plats, frys inte.
Bruksanvisning
Hög koffeinhalt; rekommenderas inte för barn, gravida eller ammande personer (55 mg/100 ml). Max 2 burkar / dygn. Rekommenderas inte att blandas med alkohol.
Näringsinnehåll
Näringsinnehåll
| Näringsdeklaration | 100 ml |
|---|---|
| Energi | 6 kJ / 1 kcal |
| Fett | 0 g |
| - varav mättat fett | 0 g |
| Kolhydrat | 0 g |
| - varav sockerarter | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0,00 g |
| Biotin | 3,8 µg |
| Niacin | 1,2 mg |
| Vitamin B6 | 0,1 mg |

