Laddar
Vaihda kieltä
Ändra språk
Produkternas datakvalitet kan variera beroende på språkval.

OSHEE Energy drink Strawberry & Lemon Zero 330ml
Alla Oshee produkterUngefär1,95 €
Vertailuhinta 5,45 €/l
Inkluderar pant 0,15 €Förpackningsmärkningar
Förpackningsmärkningar
Information
Information
OSHEE Energy Drink Strawberry & Lemon Zero 330ml. Uppfriskande jordgubbs- och citronsmak med 180 mg koffein och inget socker. En energidryck som…
Tillverkningsland
Polen
Ingredienser
Kolsyrat vatten, surhetsreglerande medel (citronsyra), koffein (0, 055 %), naturlig jordgubbsarom, naturlig citronarom, andra naturliga aromer, svart morotskoncentrat, sötningsmedel (sukralos), vitaminer (niacin, vitamin B6, biotin).
Kontaktuppgifter
Evoke Oy
Kistolantie 96, 25130 Muurla
Importör
Evoke Oy
Kistolantie 96, 25130 Muurla
EAN
5905868422436
Vi uppdaterar produktinformationen regelbundet. Vi rekommenderar dock att du alltid kontrollerar ingredienserna på produktförpackningen.
Egenskaper
Egenskaper
Förvaringsanvisning
Förvara på en torr och sval plats, frys inte.
Bruksanvisning
Hög koffeinhalt; rekommenderas inte för barn, gravida eller ammande personer (55 mg/100 ml). Max 2 burkar / dygn. Rekommenderas inte att blandas med alkohol.
Näringsinnehåll
Näringsinnehåll
| Näringsdeklaration | 100 ml |
|---|---|
| Energi | 5 kJ / 1 kcal |
| Fett | 0 g |
| - varav mättat fett | 0 g |
| Kolhydrat | 0 g |
| - varav sockerarter | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0,00 g |
| Biotin | 3,8 µg |
| Niacin | 1,2 mg |
| Vitamin B6 | 0,1 mg |

