Laddar
Vaihda kieltä
Ändra språk
Produkternas datakvalitet kan variera beroende på språkval.

OSHEE Vitamin Water Focus 555ml
Alla Oshee produkterUngefär2,51 €
Vertailuhinta 4,16 €/l
Inkluderar pant 0,20 €Information
Information
OSHEE Focus 555ml. Vitaminvatten med Mango- och guava-smak. Omfattar t.ex. niacin, zink och vitamin B12. OSHEE Focus håller dig redo och hydredad…
Tillverkningsland
Polen
Ingredienser
vatten, socker, surhetsreglerande medel (citronsyra), naturliga aromer, naturlig mangoarom, safflorextrakt, vitaminer (niacin, vitamin B6, biotin).
Kontaktuppgifter
Evoke Oy
Kistolantie 96 25130 Salo
Marknadsförare
Evoke Oy
Kistolantie 96 25130 Salo
EAN
5905868425772
Vi uppdaterar produktinformationen regelbundet. Vi rekommenderar dock att du alltid kontrollerar ingredienserna på produktförpackningen.
Egenskaper
Egenskaper
Förvaringsanvisning
Förvara på en torr, sval plats, borta från direkt solljus.
Bruksanvisning
Användningsklar. Efter öppning förvara i kylskåp och förbruka inom 24 timmar.
Näringsinnehåll
Näringsinnehåll
| Näringsdeklaration | 100 ml |
|---|---|
| Energi | 76 kJ / 18 kcal |
| Fett | 0 g |
| - varav mättat fett | 0 g |
| Kolhydrat | 4,2 g |
| - varav sockerarter | 4,2 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0,00 g |
| Biotin | 5 µg |
| Niacin | 1,6 mg |
| Vitamin B6 | 0,1 mg |


