Laddar
Vaihda kieltä
Ändra språk
Produkternas datakvalitet kan variera beroende på språkval.

OSHEE Vitamin Water Relax 555ml
Alla Oshee produkterUngefär2,51 €
Vertailuhinta 4,16 €/l
Inkluderar pant 0,20 €Information
Information
OSHEE Relax 555ml. Vitaminvatten med aprikos- och jasmin-smak. Omfattar t.ex. niacin, zink och vitamin B12. OSHEE Relax håller dig hydrerad och…
Tillverkningsland
Polen
Ingredienser
vatten, socker, surhetsreglerande medel (citronsyra), naturlig aprikosarom, naturlig arom, antioxidationsmedel (askorbinsyra), färg (karotener), vitaminer (niacin, vitamin B6, biotin), naturlig jasminarom med andra naturliga aromer.
Kontaktuppgifter
Evoke Oy
Kistolantie 96 25130 Salo
Marknadsförare
Evoke Oy
Kistolantie 96 25130 Salo
EAN
5905868425789
Vi uppdaterar produktinformationen regelbundet. Vi rekommenderar dock att du alltid kontrollerar ingredienserna på produktförpackningen.
Egenskaper
Egenskaper
Förvaringsanvisning
Förvara på en torr, sval plats, borta från direkt solljus.
Bruksanvisning
Färdig att brukas. Efter öppning förvara i kylskåp och förbruka inom 24 timmar.
Näringsinnehåll
Näringsinnehåll
| Näringsdeklaration | 100 ml |
|---|---|
| Energi | 82 kJ / 19 kcal |
| Fett | 0 g |
| - varav mättat fett | 0 g |
| Kolhydrat | 4,6 g |
| - varav sockerarter | 4,5 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0,00 g |
| Biotin | 5 µg |
| Niacin | 1,6 mg |
| Vitamin B6 | 0,1 mg |


