Laddar
Vaihda kieltä
Ändra språk
Produkternas datakvalitet kan variera beroende på språkval.

Förpackningsmärkningar
Förpackningsmärkningar
Information
Information
Atria naturella kycklingvingar går lättast att tillreda i ugnen. Du kan ytkrydda vingarna på önskat sätt. En smaklig helhet skapar du genom att…
Tillverkningsland
Finland
Ingredienser
kyckling ving
Kontaktuppgifter
Atria Suomi Oy
PL 900, 60060 ATRIA
Tillverkare
Atria Suomi Oy
PL 900, 60060 ATRIA
EAN
6407810013802
Vi uppdaterar produktinformationen regelbundet. Vi rekommenderar dock att du alltid kontrollerar ingredienserna på produktförpackningen.
Egenskaper
Egenskaper
Förvaringsanvisning
Förvaring under +6 °C
Näringsinnehåll
Näringsinnehåll
| Näringsdeklaration | 100 g |
|---|---|
| Energi | 824 kJ / 198 kcal |
| Fett | 14 g |
| - varav mättat fett | 3,7 g |
| Kolhydrat | 0 g |
| - varav sockerarter | 0 g |
| Protein | 18 g |
| Salt | 0,13 g |
| Kalcium | 9 mg |
| Fiber | 0 g |
| Kalium | 118 mg |
| Fosfor | 81 mg |
| Näringsdeklaration | 100 g |
|---|---|
| Laktos | 0 g |


