Laddar
Vaihda kieltä
Ändra språk
Produkternas datakvalitet kan variera beroende på språkval.

Förpackningsmärkningar
Förpackningsmärkningar
Information
Information
Nötköttlever är en värdefull delikatess. Smaksätt de tillskurna leverbiffarna efter smak och stek i panna tills de är möra. Tillredning av…
Tillverkningsland
Finland
Ingredienser
nöt lever
Kontaktuppgifter
Atria Suomi Oy
PL 900, 60060 ATRIA
Tillverkare
Atria Suomi Oy
PL 900, 60060 ATRIA
EAN
2378050700002
Vi uppdaterar produktinformationen regelbundet. Vi rekommenderar dock att du alltid kontrollerar ingredienserna på produktförpackningen.
Egenskaper
Egenskaper
Förvaringsanvisning
Förvaring under +4 °C
Näringsinnehåll
Näringsinnehåll
| Näringsdeklaration | 100 g |
|---|---|
| Energi | 644 kJ / 153 kcal |
| Fett | 6 g |
| - varav mättat fett | 1,2 g |
| Kolhydrat | 5,8 g |
| - varav sockerarter | 0 g |
| Protein | 19 g |
| Salt | 0,20 g |
| Fiber | 0 g |
| Kalium | 360 mg |
| Fosfor | 390 mg |
| Näringsdeklaration | 100 g |
|---|---|
| Laktos | 0 g |

