Laddar
Vaihda kieltä
Ändra språk
Produkternas datakvalitet kan variera beroende på språkval.

Atria Garanterat Mör Innanlår av Nöt ca1,0kg
Alla Atria produkterUngefär23,90 €
Vertailuhinta 23,90 €/kg
Förpackningsmärkningar
Förpackningsmärkningar
Information
Information
Okryddad nötinnerfilé, skuren i stycken om ett kilo. Innersteken lämpar sig utmärkt för grytor och grillrätter. Innerstek har en låg fetthalt på…
Tillverkningsland
Finland
Ingredienser
nötkött
Kontaktuppgifter
Atria Suomi Oy
PL 900, 60060 ATRIA
Tillverkare
Atria Suomi Oy
PL 900, 60060 ATRIA
EAN
2378431800000
Vi uppdaterar produktinformationen regelbundet. Vi rekommenderar dock att du alltid kontrollerar ingredienserna på produktförpackningen.
Egenskaper
Egenskaper
Förvaringsanvisning
Förvaring under +6 °C
Näringsinnehåll
Näringsinnehåll
| Näringsdeklaration | 100 g |
|---|---|
| Energi | 467 kJ / 111 kcal |
| Fett | 2,5 g |
| - varav mättat fett | 1,1 g |
| Kolhydrat | 0 g |
| - varav sockerarter | 0 g |
| Protein | 22 g |
| Salt | 0,10 g |
| Fiber | 0 g |
| Kalium | 390 mg |
| Fosfor | 220 mg |
| Näringsdeklaration | 100 g |
|---|---|
| Laktos | 0 g |


