Laddar
Vaihda kieltä
Ändra språk
Produkternas datakvalitet kan variera beroende på språkval.

Förpackningsmärkningar
Förpackningsmärkningar
Information
Information
Chick Kycling Lever Djupfryst. Lever har mjuk smak och den är lätta att steka i panna.
Tillverkningsland
Finland
Ingredienser
kyckling lever
Kontaktuppgifter
Atria Suomi Oy
PL 900, 60060 ATRIA
Tillverkare
Atria Suomi Oy
PL 900, 60060 ATRIA
EAN
6407810012492
Vi uppdaterar produktinformationen regelbundet. Vi rekommenderar dock att du alltid kontrollerar ingredienserna på produktförpackningen.
Egenskaper
Egenskaper
Förvaringsanvisning
DJUPFRYST. Förvaringstemperatur -18 °C eller kallare. Får inte frysas på nytt efter upptiningen.
Näringsinnehåll
Näringsinnehåll
| Näringsdeklaration | 100 g |
|---|---|
| Energi | 482 kJ / 115 kcal |
| Fett | 3,8 g |
| - varav mättat fett | 1 g |
| Kolhydrat | 0,7 g |
| - varav sockerarter | 0 g |
| Protein | 19 g |
| Salt | 0,17 g |
| Fiber | 0 g |
| Kalium | 360 mg |
| Fosfor | 390 mg |
| Näringsdeklaration | 100 g |
|---|---|
| Laktos | 0 g |


