Laddar
Vaihda kieltä
Ändra språk
Produkternas datakvalitet kan variera beroende på språkval.

Jyväbroiler stora filéstrimlor av kyckling naturell 330g
Alla Jyväbroiler produkterUngefär4,97 €
Vertailuhinta 15,06 €/kg
Förpackningsmärkningar
Förpackningsmärkningar
Information
Information
Jyväbroiler naturella stora filéstrimlor av kyckling lämpar sig för en hel del kycklingrätter från alltid läckra och fylliga såser till exotiska…
Tillverkningsland
Finland
Ingredienser
kycklingfilé
Kontaktuppgifter
Atria Suomi Oy
PL 900, 60060 ATRIA
Tillverkare
Atria Suomi Oy
PL 900, 60060 ATRIA
EAN
6407830038496
Vi uppdaterar produktinformationen regelbundet. Vi rekommenderar dock att du alltid kontrollerar ingredienserna på produktförpackningen.
Egenskaper
Egenskaper
Förvaringsanvisning
Förvaring under +6 °C
Näringsinnehåll
Näringsinnehåll
| Näringsdeklaration | 100 g |
|---|---|
| Energi | 418 kJ / 99 kcal |
| Fett | 1,2 g |
| - varav mättat fett | 0,4 g |
| Kolhydrat | 0 g |
| - varav sockerarter | 0 g |
| Protein | 22 g |
| Salt | 0,13 g |
| Fiber | 0 g |
| Näringsdeklaration | 100 g |
|---|---|
| Laktos | 0 g |

