Laddar
Vaihda kieltä
Ändra språk
Produkternas datakvalitet kan variera beroende på språkval.

Information
Information
Torkade korianderblad passar utmärkt till mexikanska, indiska och thailändska rätter. Koriander används särskilt tillsammans med vitlök och chili och…
Tillverkningsland
Australien, Tyskland
Ingredienser
Koriander.
Kontaktuppgifter
Meira Oy
PL 32, 00510 Helsinki
https://www.meira.fi
EAN
6414201101758
Vi uppdaterar produktinformationen regelbundet. Vi rekommenderar dock att du alltid kontrollerar ingredienserna på produktförpackningen.
Egenskaper
Egenskaper
Förvaringsanvisning
Förvara på en torr, sval plats och skyddad från ljus.
Näringsinnehåll
Näringsinnehåll
| Näringsdeklaration | 100 g |
|---|---|
| Energi | 1 116 kJ / 267 kcal |
| Fett | 4,8 g |
| - varav mättat fett | 0 g |
| Kolhydrat | 52 g |
| - varav sockerarter | 7,3 g |
| Protein | 22 g |
| Salt | 0,51 g |
| Fiber | 10 g |
| Natrium | 0,2 g |

