Laddar
Vaihda kieltä
Ändra språk
Produkternas datakvalitet kan variera beroende på språkval.

Information
Information
Lagerblad har en relativ stark och framträdande smak. Den passar till kött- och fisksoppor, kokta och bräserade kött- och fiskrätter samt till…
Tillverkningsland
Turkiet
Ingredienser
Lagerblad.
Kontaktuppgifter
Meira Oy
PL 32, 00510 Helsinki
https://www.meira.fi
EAN
6414200125809
Vi uppdaterar produktinformationen regelbundet. Vi rekommenderar dock att du alltid kontrollerar ingredienserna på produktförpackningen.
Egenskaper
Egenskaper
Förvaringsanvisning
Förvara på en torr, sval plats och skyddad från ljus.
Näringsinnehåll
Näringsinnehåll
| Näringsdeklaration | 100 g |
|---|---|
| Energi | 1 312 kJ / 313 kcal |
| Fett | 8,4 g |
| - varav mättat fett | 2 g |
| Kolhydrat | 48,7 g |
| - varav sockerarter | 0 g |
| Protein | 7,6 g |
| Salt | 0,06 g |
| Fiber | 26,3 g |
| Natrium | 0 g |


