Laddar
Vaihda kieltä
Ändra språk
Produkternas datakvalitet kan variera beroende på språkval.

Förpackningsmärkningar
Förpackningsmärkningar
Information
Information
Biffkrydda ger en stark och kryddig smak till kött- och köttfärsrätter. Den passar som smaksättning till biffar, kotletter, stekar och såser. Meiras…
Tillverkningsland
Finland
Ingredienser
Lök, paprika, svartpeppar, vitlök, timjan.
Kontaktuppgifter
Meira Oy
PL 32, 00510 Helsinki
https://www.meira.fi
EAN
6414201003625
Vi uppdaterar produktinformationen regelbundet. Vi rekommenderar dock att du alltid kontrollerar ingredienserna på produktförpackningen.
Egenskaper
Egenskaper
Förvaringsanvisning
Förvara på en torr, sval plats och skyddad från ljus.
Näringsinnehåll
Näringsinnehåll
| Näringsdeklaration | 100 g |
|---|---|
| Energi | 1 301 kJ / 311 kcal |
| Fett | 5,6 g |
| - varav mättat fett | 1,3 g |
| Kolhydrat | 48 g |
| - varav sockerarter | 5 g |
| Protein | 12 g |
| Salt | 0,12 g |
| Fiber | 0 g |
| Natrium | 0,1 g |

