Laddar
Vaihda kieltä
Ändra språk
Produkternas datakvalitet kan variera beroende på språkval.

ProBrands BCAA Energi Dryck Passionfrukt 330ml
Alla ProBrands produkterUngefär1,88 €
Vertailuhinta 5,24 €/l
Inkluderar pant 0,15 €Information
Information
Kolsyrad dryck berikad med vitaminer och aminosyror, utan tillsatt socker. Koffein och lättupptagligt protein gör att den passar perfekt både före…
Tillverkningsland
Polen
Ingredienser
Vatten, koldioxid, syror (citronsyra, äppelsyra), Lleucin, L-isoleucin, L-valin, surhetsreglerande medel (natriumcitrater), naturliga aromer, sötningsmedel (sukralos, acesulfam K), koffein (0, 032%), vitaminer (pantotensyra, vitaminB6, biotin, vitamin B12). Innehåller koffein (32mg/100ml) och BCAA (2500mg/330ml). Innehåller sötningsmedel.
Kontaktuppgifter
First Class Brands of Sweden AB
Finngatan 12, 223 62 Lund Sweden
www.fcbsweden.se
Tillverkare
First Class Brands of Sweden AB
Finngatan 12, 223 62 Lund Sweden
www.fcbsweden.se
EAN
7350021423573
Vi uppdaterar produktinformationen regelbundet. Vi rekommenderar dock att du alltid kontrollerar ingredienserna på produktförpackningen.
Egenskaper
Egenskaper
Förvaringsanvisning
Förvaras torrt och svalt / rumstemperatur och ej i direkt solljus.
Näringsinnehåll
Näringsinnehåll
| Näringsdeklaration | 100 ml |
|---|---|
| Energi | 13 kJ / 3 kcal |
| Fett | 0 g |
| - varav mättat fett | 0 g |
| Kolhydrat | 0 g |
| - varav sockerarter | 0 g |
| Protein | 0,5 g |
| Salt | 0,12 g |
| Biotin | 7,5 µg |
| Magnesium | 0 mg |
| Pantotensyra | 0,9 mg |
| Vitamin B12 | 0,4 µg |
| Vitamin B6 | 0,2 mg |
| Vitamin C | 0 mg |
| Vitamin E | 0 mg |
