Laddar
Vaihda kieltä
Ändra språk
Produkternas datakvalitet kan variera beroende på språkval.

ProBrands BCAA Energidryck Ananas 330ml
Alla ProBrands produkterUngefär1,88 €
Vertailuhinta 5,24 €/l
Inkluderar pant 0,15 €Information
Information
Kolsyrad dryck berikad med vitaminer och aminosyror, utan tillsatt socker. Koffein och lättupptagligt protein gör att den passar perfekt både före…
Tillverkningsland
Polen
Ingredienser
Vatten, koldioxid, syror (citronsyra, äppelsyra), L-leucin, L-isoleucin, L-valin, surhetsreglerande medel (natriumcitrater), naturliga aromer, kofein (0, 032%), sötningsmedel (sukralos, acesulfam K), vitaminer (pantotensyra, vitamin B6, biotin, vitamin B12). Innehåller sötningsämnen. Pastöriserad.
Kontaktuppgifter
First Class Brands of Sweden AB
Västanvägen 83A, SE-24542 Staffanstorp Sweden
EAN
7350021426161
Vi uppdaterar produktinformationen regelbundet. Vi rekommenderar dock att du alltid kontrollerar ingredienserna på produktförpackningen.
Egenskaper
Egenskaper
Förvaringsanvisning
Förvaras torrt och svalt / rumstemperatur och ej i direkt solljus.
Näringsinnehåll
Näringsinnehåll
| Näringsdeklaration | 100 ml |
|---|---|
| Energi | 14 kJ / 3 kcal |
| Fett | 0 g |
| - varav mättat fett | 0 g |
| Kolhydrat | 0 g |
| - varav sockerarter | 0 g |
| Protein | 0,5 g |
| Salt | 0,12 g |
| Biotin | 15 µg |
| Fiber | 0 g |
| Pantotensyra | 1,8 mg |
| Vitamin B12 | 0,8 µg |
| Vitamin B6 | 0,4 mg |
