Laddar
Vaihda kieltä
Ändra språk
Produkternas datakvalitet kan variera beroende på språkval.

ProBrands BCAA Energidryck Crispy Pear Päron 330ml
Alla ProBrands produkterUngefär1,88 €
Vertailuhinta 5,24 €/l
Inkluderar pant 0,15 €Information
Information
Kolsyrad dryck berikad med vitaminer och aminosyror, utan tillsatt socker. Koffein och lättupptagligt protein gör att den passar perfekt både före…
Tillverkningsland
Polen
Ingredienser
Vatten, koldioxid, syror (citronsyra), L-leucin, L-isoleucin, L-valin, naturliga aromer, kofein (0, 032%), sötningsmedel (sukralos, acesulfam K), vitaminer (pantotensyra, vitamin B6, biotin, vitamin B12). Innehåller sötningsmedel. Pastöriserad.
Kontaktuppgifter
First Class Brands of Sweden AB
Västanvägen 83A, SE-24542 Staffanstorp Sweden
EAN
7350021426154
Vi uppdaterar produktinformationen regelbundet. Vi rekommenderar dock att du alltid kontrollerar ingredienserna på produktförpackningen.
Egenskaper
Egenskaper
Förvaringsanvisning
Förvaras torrt och svalt / rumstemperatur och ej i direkt solljus.
Bruksanvisning
Hög koffeinhalt. Bör inte intas av barn, gravida eller ammande (32 mg/100 ml). Innehåller sötningsämnen. Pastöriserad.
Näringsinnehåll
Näringsinnehåll
| Näringsdeklaration | 100 ml |
|---|---|
| Energi | 12 kJ / 3 kcal |
| Fett | 0 g |
| - varav mättat fett | 0 g |
| Kolhydrat | 0 g |
| - varav sockerarter | 0 g |
| Protein | 0,5 g |
| Salt | 0,00 g |
| Biotin | 15 µg |
| Fiber | 0 g |
| Pantotensyra | 1,8 mg |
| Vitamin B12 | 0,8 µg |
| Vitamin B6 | 0,4 mg |
