Laddar
Vaihda kieltä
Ändra språk
Produkternas datakvalitet kan variera beroende på språkval.

Puhdas+ Collagen+ vitaminvatten persika 330 ml
Alla Puhdas+ produkterUngefär2,45 €
Vertailuhinta 6,97 €/l
Inkluderar pant 0,15 €Förpackningsmärkningar
Förpackningsmärkningar
Information
Information
Puhdas+ Kollagen Vitaminvatten – Lysande och välbefinnande inifrån! Skäm bort din kropp och hud med detta fräscha vitaminvatten med persikosmak som…
Tillverkningsland
Finland
Ingredienser
Vatten, hydrolyserat kollagen (bovint kollagen), D-biotin, natriumaskorbat, grönt te extrakt, äppelsyra, socker, naturliga aromer, koldioxid.
Kontaktuppgifter
New Organics Oy
Amerintie 1, 04320 Tuusula
https://www.puhdasplus.fi
EAN
6430077257481
Vi uppdaterar produktinformationen regelbundet. Vi rekommenderar dock att du alltid kontrollerar ingredienserna på produktförpackningen.
Egenskaper
Egenskaper
Förvaringsanvisning
Förvara oöppnad i rumstemperatur.
Bruksanvisning
Njut av kyla. Skaka inte
Näringsinnehåll
Näringsinnehåll
| Näringsdeklaration | 100 ml |
|---|---|
| Energi | 55 kJ / 13 kcal |
| Fett | 0 g |
| - varav mättat fett | 0 g |
| Kolhydrat | 2,5 g |
| - varav sockerarter | 2,5 g |
| Protein | 0,7 g |
| Salt | 0,03 g |
| Biotin | 121 µg |
| Vitamin C | 27 mg |


