Laddar
Vaihda kieltä
Ändra språk
Produkternas datakvalitet kan variera beroende på språkval.

Information
Information
Xtra-hushållsduk 10 st. Tål maskintvätt vid 60°C. Material: 80 % viskos, 20 % polypropylen. Storlek 38 x 38 cm.
Tillverkningsland
Belgien
Ingredienser
MATERIAL: 80% viskos, 20% polypropylen.
Kontaktuppgifter
SOK
PL 35, 00088 S-ryhmä, Finland
https://s-kuluttajaneuvonta.fi
Tillverkare
Multy Manta NV
EAN
7340011330486
Vi uppdaterar produktinformationen regelbundet. Vi rekommenderar dock att du alltid kontrollerar ingredienserna på produktförpackningen.
Egenskaper
Egenskaper
Bruksanvisning
ANVÄNDNING: Tål maskintvätt vid 60°C. Undvik blekmedel. Får ej torktumlas.
Näringsinnehåll
Näringsinnehåll
| Näringsdeklaration | 100 g |
|---|---|
| Energi | 348 kcal |
| Fett | 3,2 g |
| - varav mättat fett | 0,5 g |
| - varav fleromättat fett | 0 g |
| - varav enkelomättat fett | 0 g |
| Kolhydrat | 70 g |
| - varav sockerarter | 2,8 g |
| - varav stärkelse | 0 g |
| - varav polyoler | 0 g |
| Protein | 6,1 g |
| Salt | 1,50 g |
| Biotin | 0 g |
| Kalcium | 0 g |
| Klorid | 0 g |
| Krom | 0 g |
| Koppar | 0 g |
| Fluorid | 0 g |
| Järn | 0 g |
| Fiber | 7,3 g |
| Jod | 0 g |
| Kalium | 0 g |
| Magnesium | 0 g |
| Mangan | 0 g |
| Molybden | 0 g |
| Natrium | 0 g |
| Niacin | 0 g |
| Fosfor | 0 g |
| Pantotensyra | 0 g |
| Riboflavin | 0 g |
| Selen | 0 g |
| Tiamin | 0 g |
| Vitamin B12 | 0 g |
| Vitamin B6 | 0 g |
| Vitamin C | 0 g |
| Vitamin D | 0 g |
| Vitamin E | 0 g |
| Vitamin K | 0 g |
| Zink | 0 g |
| Näringsdeklaration | 100 g |
|---|---|
| Laktos | 0 g |


