Laddar
Vaihda kieltä
Ändra språk
Produkternas datakvalitet kan variera beroende på språkval.

YesDeli Special kalorifri sötningsmedel av druvsocker 430g
Alla YesDeli produkterUngefär8,05 €
Vertailuhinta 18,72 €/kg
Information
Information
Kalorifritt sötningsmedel som tillverkas av druvsocker genom naturlig jäsning. För viktminskning, diabetiker och lågkolhydratkost. Tandvänlig. Använd…
Tillverkningsland
Frankrike
Ingredienser
erytritol
Kontaktuppgifter
Bill Roi Finland Ltd
Bill Roi Finland Ltd, 01490 Vantaa
https://www.yesdeli.fi
EAN
6430044204166
Vi uppdaterar produktinformationen regelbundet. Vi rekommenderar dock att du alltid kontrollerar ingredienserna på produktförpackningen.
Näringsinnehåll
Näringsinnehåll
| Näringsdeklaration | 100 g |
|---|---|
| Energi | 0 kJ / 0 kcal |
| Fett | 0 g |
| - varav mättat fett | 0 g |
| Kolhydrat | 100 g |
| - varav sockerarter | 0 g |
| - varav polyoler | 100 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0,00 g |
| Fiber | 0 g |
| Natrium | 0 g |

