Laddar
Vaihda kieltä
Ändra språk
Produkternas datakvalitet kan variera beroende på språkval.

Uusi
HK Korngris Juicypork stek Brazilian BBQ c500g
Alla HK produkterUngefär6,00 €
Vertailuhinta 11,99 €/kg
Förpackningsmärkningar
Förpackningsmärkningar
Information
Information
HK Juicypork av korngris är en tjock kasslerbiff med ben kryddad med Brazilian BBQ. Den stora och imponerande biffen passar att delamed familjen…
Tillverkningsland
Finland
Ingredienser
Finskt fläskkött med ben 96 %, jodiserat salt, kryddor (t.ex. rostad lök, paprika, spiskummin, vitlök, chili, kanel), socker, limejuicepulver, aromer, karamelliserat socker, rödbetskoncentrat, rökt maltodextrin.
Kontaktuppgifter
HKFoods Finland Oy
PL 49, 01511 Vantaa
0800 05450, https://www.hk.fi
EAN
2391325400001
Vi uppdaterar produktinformationen regelbundet. Vi rekommenderar dock att du alltid kontrollerar ingredienserna på produktförpackningen.
Egenskaper
Egenskaper
Förvaringsanvisning
under + 6 °C
Näringsinnehåll
Näringsinnehåll
| Näringsdeklaration | 100 g |
|---|---|
| Energi | 830 kJ / 200 kcal |
| Fett | 14 g |
| - varav mättat fett | 5,5 g |
| Kolhydrat | 1,7 g |
| - varav sockerarter | 1 g |
| Protein | 18 g |
| Salt | 1,20 g |
| Fiber | 0,3 g |
| Näringsdeklaration | 100 g |
|---|---|
| Laktos | 0 g |


