Ladataan...
Vaihda kieltä
Ändra språk

Ei valikoimassa
Fresh SalaattiMestari Voimasalaatti 0,5 kg pss
Kaikki Salaattimestari-tuotteetNoin14,90 €
Vertailuhinta 29,80 €/kg
Pakkausmerkinnät
Pakkausmerkinnät
Tuotetiedot
Tuotetiedot
Pesty ja leikattu, käyttövalmis salaattisekoitus. Voimasalaatin nimellä viitataan ravinteikkaisiin ja hyviin raaka-aineisiin.
Valmistusmaa
Suomi
Ainesosat
Vihreä friseesalaatti, punainen friseesalaatti, babypinaatti
Yhteystiedot
Valmistaja
FRESH SERVANT OY
MARJASAARENTIE 12 68870 EDSEVÖ
INFO@FRESH.FI
EAN
6406510954415
Päivitämme palvelun tuotetietoja aktiivisesti. Suosittelemme kuitenkin tarkistamaan ainesosat aina myös myyntipakkauksesta.
Ravintosisältö
Ravintosisältö
| Ravintoarvoilmoitus | 100 g |
|---|---|
| Energia | 61 kJ / 14 kcal |
| Rasvaa | 0,1 g |
| - josta tyydyttyneitä rasvoja | 0 g |
| Hiilihydraattia | 0,9 g |
| - josta sokereita | 0,8 g |
| Proteiinia | 1,2 g |
| Suola | 0,10 g |
| Ravintokuitua | 1,2 g |
| Ravintoarvoilmoitus | 100 g |
|---|---|
| Laktoosia | 0 g |


