Ladataan...
Vaihda kieltä
Ändra språk

Ei valikoimassa
Ahlgrens Bilar Syrlig Frukt makeissekoitus 130g
Kaikki Ahlgrens Bilar -tuotteetNoin1,15 €
Vertailuhinta 8,85 €/kg
Tuotetiedot
Tuotetiedot
Ahlgrens Bilar kirpeät makeisvaahdot sopivat erityisen hyvin sinulle, joka rakastat kirpeitä makuja. Makuina löytyvät ananas, persikka ja vadelma,…
Valmistusmaa
Ruotsi
Ainesosat
sokeri, glukoosisiirappi, tärkkelys, liivate, inverttisokerisiirappi, hapot (E334, E270), luontaiset aromit (mm. vanilliinia), kokonaan kovetettu palmurasva, tiivisteet (omena, retiisi, seljanmarja), värit (kurkumiini, karmiinit).
Yhteystiedot
Cloetta Suomi Oy
PL 406, 20101 Turku
EAN
7310350136353
Päivitämme palvelun tuotetietoja aktiivisesti. Suosittelemme kuitenkin tarkistamaan ainesosat aina myös myyntipakkauksesta.
Ominaisuudet
Ominaisuudet
Säilytysohje
Säilytettävä kuivassa ja viileässä.
Käyttöohje
Makeisten sekoitussuhde voi vaihdella. Tarkista tuotetiedot aina myös pakkauksesta.
Ravintosisältö
Ravintosisältö
| Ravintoarvoilmoitus | 100 g |
|---|---|
| Energia | 1 522 kJ / 358 kcal |
| Rasvaa | 0,1 g |
| - josta tyydyttyneitä rasvoja | 0,1 g |
| Hiilihydraattia | 84 g |
| - josta sokereita | 62 g |
| Proteiinia | 3,7 g |
| Suola | 0,02 g |
| Ravintoarvoilmoitus | 1 kpl |
|---|---|
| Energia | 380 kJ / 89 kcal |
| Rasvaa | 0 g |
| - josta tyydyttyneitä rasvoja | 0 g |
| Hiilihydraattia | 21 g |
| - josta sokereita | 15 g |
| Proteiinia | 0,9 g |
| Suola | 0,00 g |


