Ladataan...
Vaihda kieltä
Ändra språk

Pakkausmerkinnät
Pakkausmerkinnät
Tuotetiedot
Tuotetiedot
Grillikasvikset sisältävät porkkanaa, lanttua ja palsternakkaa, niiden makumaailma on sävytetty hunajalla, joten ne sopivat hyvin lihan, kanan, kalan…
Valmistusmaa
Suomi
Ainesosat
kasvikset 90 % (porkkana (Suomi), lanttu (Suomi), palsternakka (Suomi), keltainen porkkana (Suomi)), rypsiöljy, sokeri, maissi- ja perunatärkkelys, mausteet (mm. paprika), jodioitu suola, hunaja-aromi
Yhteystiedot
Atria Suomi Oy
PL 900, 60060 ATRIA
Valmistaja
Atria Suomi Oy
PL 900, 60060 ATRIA
EAN
6407850059471
Päivitämme palvelun tuotetietoja aktiivisesti. Suosittelemme kuitenkin tarkistamaan ainesosat aina myös myyntipakkauksesta.
Ominaisuudet
Ominaisuudet
Säilytysohje
Säilytys alle +6 °C
Ravintosisältö
Ravintosisältö
| Ravintoarvoilmoitus | 100 g |
|---|---|
| Energia | 460 kJ / 110 kcal |
| Rasvaa | 6 g |
| - josta tyydyttyneitä rasvoja | 0,4 g |
| Hiilihydraattia | 12 g |
| - josta sokereita | 9,1 g |
| Proteiinia | 0,9 g |
| Suola | 0,76 g |
| Ravintokuitua | 3 g |
| Ravintoarvoilmoitus | 100 g |
|---|---|
| Laktoosia | 0 g |

