Ladataan...
- Tuotteet
- Liha ja kasviproteiinit
- Kana, broileri ja kalkkuna
- Kanan pihvit, leikkeleet ja puolivalmisteet
Vaihda kieltä
Ändra språk

Uusi
Atria kanan iso paistileike ranchero BBQ 640g
Kaikki Atria-tuotteetNoin7,49 €
Vertailuhinta 11,70 €/kg
Pakkausmerkinnät
Pakkausmerkinnät
Tuotetiedot
Tuotetiedot
Atria kanan isot paistileike Ranchero BBQ valmistuu helposti grillissä, pannulla tai airfryerilla. Mehevä Ranchero BBQ pasitileike on maustettu mm.…
Valmistusmaa
Suomi
Ainesosat
broilerin reisileike (76 %), vesi, rapsiöljy, mausteet (mm. paprika, ancho-chili, paahdettu valkosipuli, jalapeno, mustapippuri, cayenne, guajillo-chili, oregano, juustokumina), fariinisokeri, jodioitu suola, punaviinietikka, tomaattipyre, aromit (mm. paprika), sakeuttamisaineet (guarkumi, ksantaanikumi), limemehujauhe, säilöntäaineet (kaliumsorbaatti, natriumbentsoaatti), karamellisoitu sokeri. Broilerinlihan alkuperä Suomi
Yhteystiedot
Atria Suomi Oy
PL 900, 60060 ATRIA
Valmistaja
Atria Suomi Oy
PL 900, 60060 ATRIA
EAN
6407830039509
Päivitämme palvelun tuotetietoja aktiivisesti. Suosittelemme kuitenkin tarkistamaan ainesosat aina myös myyntipakkauksesta.
Ominaisuudet
Ominaisuudet
Säilytysohje
Säilytys alle +6 °C
Ravintosisältö
Ravintosisältö
| Ravintoarvoilmoitus | 100 g |
|---|---|
| Energia | 554 kJ / 133 kcal |
| Rasvaa | 7,7 g |
| - josta tyydyttyneitä rasvoja | 1,7 g |
| Hiilihydraattia | 1,7 g |
| - josta sokereita | 1,3 g |
| Proteiinia | 14 g |
| Suola | 1,10 g |
| Ravintokuitua | 0,4 g |
| Ravintoarvoilmoitus | 100 g |
|---|---|
| Laktoosia | 0 g |
Sijainti myymälässä
Sijainti myymälässä
Myymälä: Prisma Kaari KannelmäkiHyllyväli: 25 Prisma Kaari Kannelmäki -myymälän osoite ja aukioloajat


