Ladataan...
Vaihda kieltä
Ändra språk

Ei valikoimassa
Atria Ohuen Ohut Keittokinkku 200g
Kaikki Atria-tuotteetNoin3,49 €
Vertailuhinta 17,45 €/kg
Pakkausmerkinnät
Pakkausmerkinnät
Tuotetiedot
Tuotetiedot
Atria Ohuen Ohut Keittokinkku on perinteitä vaaliva keittokinkku ohuen ohuina viipaleina. Keittokinkku-nimi kertoo, että kinkkua ei lainkaan…
Valmistusmaa
Suomi
Ainesosat
viljaporsaan kinkku (85 %), vesi, jodioitu suola, dekstroosi, stabilointiaine E 450, hapettumisenestoaine E 301, säilöntäaine natriumnitriitti. Viljaporsaanlihan alkuperä Suomi
Yhteystiedot
Atria Suomi Oy
PL 900, 60060 ATRIA
Valmistaja
Atria Suomi Oy
PL 900, 60060 ATRIA
EAN
6407880082357
Päivitämme palvelun tuotetietoja aktiivisesti. Suosittelemme kuitenkin tarkistamaan ainesosat aina myös myyntipakkauksesta.
Ominaisuudet
Ominaisuudet
Säilytysohje
Säilytys alle +6 °C
Ravintosisältö
Ravintosisältö
| Ravintoarvoilmoitus | 100 g |
|---|---|
| Energia | 430 kJ / 102 kcal |
| Rasvaa | 3,4 g |
| - josta tyydyttyneitä rasvoja | 1,3 g |
| Hiilihydraattia | 0,7 g |
| - josta sokereita | 0,7 g |
| Proteiinia | 17 g |
| Suola | 1,90 g |
| Ravintokuitua | 0 g |
| Ravintoarvoilmoitus | 100 g |
|---|---|
| Laktoosia | 0 g |

