Ladataan...
Vaihda kieltä
Ändra språk

Uusi
Atria Wilhelm Juustoicha grillimakkara 350g
Kaikki Atria Wilhelm -tuotteetNoin3,47 €
Vertailuhinta 9,91 €/kg
Pakkausmerkinnät
Pakkausmerkinnät
Tuotetiedot
Tuotetiedot
Kesän kuumin grillimakkarauutuus on täällä! Atria Wilhelm Juustoicha grillimakkarassa yhdistyvät tulisen srirachan potku ja sulatejuuston pehmeä…
Valmistusmaa
Suomi
Allergeenit
Maito
Ainesosat
viljaporsaanliha (70 %), sulatejuusto 4 % (JUUSTO, vesi, sulatesuolat (E 452, E 331, E 339), VOI, suola), sriracha-chilikastikejauhe, aromit (mm. JUUSTO, muskottipähkinä), mausteet (valkosipuli, korianteri, chili, chili ancho, inkivääri, chipotle, cayenne), dekstroosi, jodioitu suola, stabilointiaineet (E 1412, E 450), hapettumisenestoaine E 301, säilöntäaine natriumnitriitti, luonnonsuoli (sika). Voimakassuolainen. Viljaporsaanlihan alkuperä Suomi
Yhteystiedot
Atria Suomi Oy
PL 900, 60060 ATRIA
EAN
6407800027147
Päivitämme palvelun tuotetietoja aktiivisesti. Suosittelemme kuitenkin tarkistamaan ainesosat aina myös myyntipakkauksesta.
Ominaisuudet
Ominaisuudet
Säilytysohje
Säilytys alle +6 °C
Ravintosisältö
Ravintosisältö
| Ravintoarvoilmoitus | 100 g |
|---|---|
| Energia | 1 114 kJ / 269 kcal |
| Rasvaa | 23 g |
| - josta tyydyttyneitä rasvoja | 8,9 g |
| Hiilihydraattia | 2,5 g |
| - josta sokereita | 1,1 g |
| Proteiinia | 12 g |
| Suola | 2,20 g |
| Ravintokuitua | 0,2 g |
| Ravintoarvoilmoitus | 100 g |
|---|---|
| Laktoosia | 0 g |
Sijainti myymälässä
Sijainti myymälässä
Myymälä: Prisma Kaari KannelmäkiHyllyväli: 25 Prisma Kaari Kannelmäki -myymälän osoite ja aukioloajat


