Ladataan...
Vaihda kieltä
Ändra språk

Pakkausmerkinnät
Pakkausmerkinnät
Tuotetiedot
Tuotetiedot
Atria Ylikypsä Kinkku, laadukas, savustettu maukas kinkku. Ylikypsä kinkun paistoaika on pidempi kuin normaalikinkuissa. Savustus tuo siihen…
Valmistusmaa
Suomi
Ainesosat
viljaporsaan kinkku (87 %), vesi, jodioitu suola, dekstroosi, stabilointiaine E 450, aromit, hapettumisenestoaine E 301, sokeri, savustettu sokerisiirappi, säilöntäaine natriumnitriitti. Viljaporsaanlihan alkuperä Suomi
Yhteystiedot
Atria Suomi Oy
PL 900, 60060 ATRIA
Valmistaja
Atria Suomi Oy
PL 900, 60060 ATRIA
EAN
6407880083347
Päivitämme palvelun tuotetietoja aktiivisesti. Suosittelemme kuitenkin tarkistamaan ainesosat aina myös myyntipakkauksesta.
Ominaisuudet
Ominaisuudet
Säilytysohje
Säilytys alle +6 °C
Ravintosisältö
Ravintosisältö
| Ravintoarvoilmoitus | 100 g |
|---|---|
| Energia | 443 kJ / 105 kcal |
| Rasvaa | 3,4 g |
| - josta tyydyttyneitä rasvoja | 1,3 g |
| Hiilihydraattia | 1 g |
| - josta sokereita | 0,8 g |
| Proteiinia | 18 g |
| Suola | 1,90 g |
| Ravintokuitua | 0 g |
| Ravintoarvoilmoitus | 100 g |
|---|---|
| Laktoosia | 0 g |

