Ladataan...
Vaihda kieltä
Ändra språk

Tuotetiedot
Tuotetiedot
Kypsä ainesseos maukkaan lihakeiton valmistamiseksi, vakuumipakkaus. Maidoton, gluteeniton.
Valmistusmaa
Suomi
Ainesosat
Peruna, naudanliha 20 % (EU), porkkana, lanttu, purjosipuli, palsternakka, suola, lihaliemijauhe (maltodekstriini, suola, liha-aromi, sipuli, sokeri), mustapippuri, valkopippuri
Yhteystiedot
Valmistaja
Feelia Oy
Pölkkytie 2, 92930 Pyhäntä
https://www.feelia.fi
Markkinoija
Feelia Oy
Pölkkytie 2, 92930 Pyhäntä
EAN
6438516019560
Päivitämme palvelun tuotetietoja aktiivisesti. Suosittelemme kuitenkin tarkistamaan ainesosat aina myös myyntipakkauksesta.
Ominaisuudet
Ominaisuudet
Säilytysohje
Kuivassa ja viileässä +2 - +6 °C
Ravintosisältö
Ravintosisältö
| Ravintoarvoilmoitus | 100 g |
|---|---|
| Energia | 312 kJ / 74 kcal |
| Rasvaa | 1,4 g |
| - josta tyydyttyneitä rasvoja | 0,6 g |
| Hiilihydraattia | 9,3 g |
| - josta sokereita | 0,9 g |
| Proteiinia | 5,4 g |
| Suola | 1,18 g |
| Ravintokuitua | 1,1 g |
| Ravintoarvoilmoitus | 100 g |
|---|---|
| Laktoosia | 0 g |


