Ladataan...
Vaihda kieltä
Ändra språk

Ei valikoimassa
Huhtahyvät Herkkukinkkuleikkele 300g
Kaikki Huhtahyvät-tuotteetNoin2,99 €
Vertailuhinta 9,97 €/kg
Pakkausmerkinnät
Pakkausmerkinnät
Tuotetiedot
Tuotetiedot
Savustettu kinkkuleike sydänmerkillä
Valmistusmaa
Suomi
Ainesosat
svin skinka (uppfött och slaktat: EU), vatten, joderat salt, förtjockningsmedel (E1420, E407a), köttprotein (svin), stabiliseringsmedel (E451, E450), dextros (majs), maltodextrin (majs), aromer (umami, kött), antioxidant (E301), vegetabilisk olja (raps), konserveringsmedel (E250).
Yhteystiedot
Huhtahyvät oy
Santamaankatu 2, 38700 Kankaanpää
myynti@huhtahyvat.fi, +3582572850, https://www.huhtahyvat.fi, https://www.facebook.com/huhtahyvat/?fref=ts
Valmistaja
Huhtahyvät Oy
Santamaankatu 2, 38700 KANKAANPÄÄ
EAN
6409058221001
Päivitämme palvelun tuotetietoja aktiivisesti. Suosittelemme kuitenkin tarkistamaan ainesosat aina myös myyntipakkauksesta.
Ominaisuudet
Ominaisuudet
Säilytysohje
Säilytys +2 - +6C
Ravintosisältö
Ravintosisältö
| Ravintoarvoilmoitus | 100 g |
|---|---|
| Energia | 395 kJ / 97 kcal |
| Rasvaa | 2,4 g |
| - josta tyydyttyneitä rasvoja | 0,9 g |
| Hiilihydraattia | 4,2 g |
| - josta sokereita | 0,9 g |
| Proteiinia | 14 g |
| Suola | 1,90 g |
| Ravintokuitua | 0 g |
| Ravintoarvoilmoitus | 100 g |
|---|---|
| Laktoosia | 0 g |

