Ladataan...
Vaihda kieltä
Ändra språk

Ei valikoimassa
Huhtahyvät Lihamestarin Kinkkupala 350g
Kaikki Huhtahyvät-tuotteetNoin4,09 €
Vertailuhinta 11,69 €/kg
Pakkausmerkinnät
Pakkausmerkinnät
Tuotetiedot
Tuotetiedot
Huhtahyvät Lihamestarin Kinkkupala 350g
Valmistusmaa
Suomi
Ainesosat
siankinkku (alkuperä: Suomi), vesi, jodioitu suola, muunnettu tärkkelys (tapioka) (E1420), lihaproteiini (sika), stabilointiaineet (E451, E450), sakeuttamisaineet (E407a), maltodekstriini (maissi), aromit (umami, mustapippuri), hapettumisenestoaine (E300), säilöntäaine (E250).
Yhteystiedot
Huhtahyvät oy
Santamaankatu 2, 38700 Kankaanpää
myynti@huhtahyvat.fi, https://www.facebook.com/huhtahyvat/?fref=ts, https://www.huhtahyvat.fi, +3582572850
EAN
6409058205001
Päivitämme palvelun tuotetietoja aktiivisesti. Suosittelemme kuitenkin tarkistamaan ainesosat aina myös myyntipakkauksesta.
Ominaisuudet
Ominaisuudet
Säilytysohje
Säilytys +2 - +6C
Ravintosisältö
Ravintosisältö
| Ravintoarvoilmoitus | 100 g |
|---|---|
| Energia | 492 kJ / 122 kcal |
| Rasvaa | 3,2 g |
| - josta tyydyttyneitä rasvoja | 1,2 g |
| Hiilihydraattia | 3,2 g |
| - josta sokereita | 0,7 g |
| Proteiinia | 19 g |
| Suola | 1,90 g |
| Ravintokuitua | 0 g |
| Ravintoarvoilmoitus | 100 g |
|---|---|
| Laktoosia | 0 g |


