Ladataan...
Vaihda kieltä
Ändra språk

Ei valikoimassa
Huhtahyvät Lihamestarin kypsä possunkylki Maple–Whiskey n. 500 g
Kaikki Lihamestari-tuotteetNoin1,49 €
Vertailuhinta 14,90 €/kg
Pakkausmerkinnät
Pakkausmerkinnät
Tuotetiedot
Tuotetiedot
Mureaa, sous vide -kypsennettyä possunkylkeä vaahterasiirapin ja viskin pehmeällä aromilla. Kullanruskea pinta ja mehukas, helposti irtoava liha…
Valmistusmaa
Suomi
Ainesosat
siankylki (alkuperä: Suomi), jodioitu suola, sokeri, mausteet (mm.
Yhteystiedot
Huhtahyvät Oy
santamaankatu 2
02572850
Valmistaja
Huhtahyvät Oy
Santamaankatu 2, 38700, Kankaanpää
EAN
2390517100002
Päivitämme palvelun tuotetietoja aktiivisesti. Suosittelemme kuitenkin tarkistamaan ainesosat aina myös myyntipakkauksesta.
Ominaisuudet
Ominaisuudet
Säilytysohje
säilytys alle +6C
Käyttöohje
Tuote on täysin kypsä. Kuumenna ennen tarjoilua.
Ravintosisältö
Ravintosisältö
| Ravintoarvoilmoitus | 100 g |
|---|---|
| Energia | 1 375 kJ / 328 kcal |
| Rasvaa | 29 g |
| - josta tyydyttyneitä rasvoja | 9,7 g |
| Hiilihydraattia | 4 g |
| - josta sokereita | 2,1 g |
| Proteiinia | 14 g |
| Suola | 1,80 g |
| Ravintokuitua | 0 g |
| Ravintoarvoilmoitus | 100 g |
|---|---|
| Laktoosia | 0 g |


