Ladataan...
Vaihda kieltä
Ändra språk

Huhtahyvät Lihamestarin Poron kylmäsavupaisti 80g
Kaikki Huhtahyvät-tuotteetNoin7,09 €
Vertailuhinta 88,63 €/kg
Tuotetiedot
Tuotetiedot
Lihamestarin poron kylmäsavupaisti on huolella kypsytetty ja savustettu kylmäsavuleikkele, jonka ainutlaatuinen, täyteläinen makumaailma syntyy…
Valmistusmaa
Suomi
Ainesosat
poronpaisti (Suomi, Ruotsi, Norja), jodioitu suola, dekstroosi, hapettumisenestoaine (E316), säilöntäaine (E250).
Yhteystiedot
Huhtahyvät Oy
Santamaankatu 2, 38700 Kankaanpää
myynti@huhtahyvat.fi, https://www.facebook.com/huhtahyvat/?fref=ts, https://www.huhtahyvat.fi, +3582572850
EAN
6409052073002
Päivitämme palvelun tuotetietoja aktiivisesti. Suosittelemme kuitenkin tarkistamaan ainesosat aina myös myyntipakkauksesta.
Ominaisuudet
Ominaisuudet
Säilytysohje
Säilytys +2 - +6C
Ravintosisältö
Ravintosisältö
| Ravintoarvoilmoitus | 100 g |
|---|---|
| Energia | 550 kJ / 132 kcal |
| Rasvaa | 2,2 g |
| - josta tyydyttyneitä rasvoja | 0,9 g |
| Hiilihydraattia | 0 g |
| - josta sokereita | 0 g |
| Proteiinia | 28 g |
| Suola | 3,90 g |
| Ravintokuitua | 0 g |
| Ravintoarvoilmoitus | 100 g |
|---|---|
| Laktoosia | 0 g |
Sijainti myymälässä
Sijainti myymälässä
Myymälä: Prisma Kaari KannelmäkiHyllyväli: 24 Prisma Kaari Kannelmäki -myymälän osoite ja aukioloajat

