Ladataan...
Vaihda kieltä
Ändra språk

Ei valikoimassa
Huhtahyvät Lihamestarin Ylikypsä Palvikinkku Kotimainen 300g
Kaikki Lihamestari-tuotteetNoin3,49 €
Vertailuhinta 11,63 €/kg
Pakkausmerkinnät
Pakkausmerkinnät
Tuotetiedot
Tuotetiedot
Ylikypsä Palvikinkku
Valmistusmaa
Suomi
Ainesosat
siankinkku (alkuperä: Suomi), vesi, jodioitu suola, muunnettu
Yhteystiedot
Huhtahyvät oy
Santamaankatu 2, 38700 Kankaanpää
myynti@huhtahyvat.fi, +3582572850, https://www.huhtahyvat.fi, https://www.facebook.com/huhtahyvat/?fref=ts
Valmistaja
Huhtahyvät Oy
Santamaankatu 2, 38700, Kankaanpää
EAN
6409052313009
Päivitämme palvelun tuotetietoja aktiivisesti. Suosittelemme kuitenkin tarkistamaan ainesosat aina myös myyntipakkauksesta.
Ominaisuudet
Ominaisuudet
Säilytysohje
Säilytys alle +6C
Ravintosisältö
Ravintosisältö
| Ravintoarvoilmoitus | 100 g |
|---|---|
| Energia | 481 kJ / 119 kcal |
| Rasvaa | 3,2 g |
| - josta tyydyttyneitä rasvoja | 1,2 g |
| Hiilihydraattia | 3,1 g |
| - josta sokereita | 0,6 g |
| Proteiinia | 19 g |
| Suola | 1,90 g |
| Ravintokuitua | 0 g |
| Ravintoarvoilmoitus | 100 g |
|---|---|
| Laktoosia | 0 g |

