Ladataan...
Vaihda kieltä
Ändra språk

Pakkausmerkinnät
Pakkausmerkinnät
Tuotetiedot
Tuotetiedot
Ranskalaisen keittiön klassinen maustaja on ehdoton esimerkiksi béarnaiseen sekä kasvis-, muna- ja kalaruokiin. Suomessa viljelty, tavallista…
Valmistusmaa
Suomi
Ainesosat
Ranskalainen rakuuna
Laatuluokka
1
EAN
6416046368006
Päivitämme palvelun tuotetietoja aktiivisesti. Suosittelemme kuitenkin tarkistamaan ainesosat aina myös myyntipakkauksesta.
Ravintosisältö
Ravintosisältö
| Ravintoarvoilmoitus | 100 g |
|---|---|
| Energia | 272 kJ / 65 kcal |
| Rasvaa | 1,5 g |
| - josta tyydyttyneitä rasvoja | 0,2 g |
| Hiilihydraattia | 9,5 g |
| - josta sokereita | 9,4 g |
| Proteiinia | 5,1 g |
| Suola | 0,04 g |
| Ravintokuitua | 1,5 g |
| Natrium | 9 mg |

