Ladataan...
- Tuotteet
- Liha ja kasviproteiinit
- Kana, broileri ja kalkkuna
- Kanan pihvit, leikkeleet ja puolivalmisteet
Vaihda kieltä
Ändra språk

Uusi
Kariniemen Kananpojan Minuuttipihvi® Hot Honey 760 g
Kaikki Kariniemen-tuotteetNoin8,75 €
Vertailuhinta 11,51 €/kg
Pakkausmerkinnät
Pakkausmerkinnät
Tuotetiedot
Tuotetiedot
Kariniemen Kananpojan Minuuttipihvi Hot Honey on ohut, fileestä valmistettu pihvi. Trendikäs hunaja-chili minuuttipihvi sopii moniin nopeisiin…
Valmistusmaa
Suomi
Ainesosat
suomalainen broilerinfilee (72%), vesi, rypsiöljy, sokeri, hunaja-omenaväkiviinaetikka, mausteet (tomaatti, sipuli, chili, mustapippuri), sriracha chilikastike, jodioitu suola, aromit, mineraalisuola (kaliumkloridi, aromit), kasvikuitu (psyllium, herne), sakeuttamisaineet (ksantaanikumi, guarkumi), sitruunamehujauhe, säilöntäaineet (natriumbentsoaatti, kaliumsorbaatti).
Yhteystiedot
HKFoods Finland Oy
PL 49, 01511 Vantaa
0800 05450, https://www.hk.fi
Markkinoija
HKFoods Finland Oy
PL 49, 01511 Vantaa
0800 05450, https://www.hk.fi
EAN
6409100026967
Päivitämme palvelun tuotetietoja aktiivisesti. Suosittelemme kuitenkin tarkistamaan ainesosat aina myös myyntipakkauksesta.
Ominaisuudet
Ominaisuudet
Säilytysohje
+ 4 °C (max + 6 °C)
Ravintosisältö
Ravintosisältö
| Ravintoarvoilmoitus | 100 g |
|---|---|
| Energia | 460 kJ / 110 kcal |
| Rasvaa | 3,2 g |
| - josta tyydyttyneitä rasvoja | 0,5 g |
| Hiilihydraattia | 3,8 g |
| - josta sokereita | 3,1 g |
| Proteiinia | 16 g |
| Suola | 0,85 g |
| Ravintokuitua | 0,3 g |
| Ravintoarvoilmoitus | 100 g |
|---|---|
| Laktoosia | 0 g |
Sijainti myymälässä
Sijainti myymälässä
Myymälä: Prisma Kaari KannelmäkiHyllyväli: 25 Prisma Kaari Kannelmäki -myymälän osoite ja aukioloajat


