Ladataan...
Vaihda kieltä
Ändra språk

Tuotetiedot
Tuotetiedot
Broiler-kasviswok
Valmistusmaa
Suomi
Allergeenit
Soijapavut, Maissi, Porkkana
Ainesosat
Broilerin fileesuikale 34 % (Suomi), vesi, porkkana, parsakaali, SOIJAKASTIKE (suola, SOIJAPROTEIINI, vesi), romanopapu, sokeri, sokerisiirappi, inkivääri, paprika, maissi, rapsiöljy, maissitärkkelys, väkiviinaetikka, tomaattisose, chili, karamellisoitu sokeri, perunatärkkelys, valkosipuli, jodioitu suola, mustapippuri.
Yhteystiedot
Snellmanin Kokkikartano Oy
Jäspilänkatu 27, 04250 Kerava
https://www.kokkikartano.fi
EAN
2004958500009
Päivitämme palvelun tuotetietoja aktiivisesti. Suosittelemme kuitenkin tarkistamaan ainesosat aina myös myyntipakkauksesta.
Ominaisuudet
Ominaisuudet
Säilytysohje
+2 - +6 °C
Ravintosisältö
Ravintosisältö
| Ravintoarvoilmoitus | 100 g |
|---|---|
| Energia | 415 kJ / 98 kcal |
| Rasvaa | 2,9 g |
| - josta tyydyttyneitä rasvoja | 0,4 g |
| Hiilihydraattia | 8,4 g |
| - josta sokereita | 5,5 g |
| Proteiinia | 9,7 g |
| Suola | 1,10 g |
| Ravintokuitua | 0,1 g |
| Ravintoarvoilmoitus | 100 g |
|---|---|
| Laktoosia | 0 g |

