Ladataan...
Vaihda kieltä
Ändra språk

Ei valikoimassa
Atria Hornet Crunchy Wings 650g
Kaikki Atria-tuotteetNoin3,87 €
Vertailuhinta 5,95 €/kg
Pakkausmerkinnät
Pakkausmerkinnät
Tuotetiedot
Tuotetiedot
Atria Hornet Crunchy Wingsit ovat maissikuorrutettuja siipiä naposteluun. Siipien kanssa voit tarjoilla mieluisesi kastikkeen ja kyytipojaksi…
Valmistusmaa
Suomi
Ainesosat
broilerin siipi (85 %), maissirae, vesi, mausteet (mm. paprika, tomaatti, chili, mustapippuri, valkosipuli), jodioitu suola, sokeri, säilöntäaine E 262, aromit, sitruskuitu. Broilerinlihan alkuperä Suomi
Yhteystiedot
Atria Suomi Oy
PL 900, 60060 ATRIA
Valmistaja
Atria Suomi Oy
PL 900, 60060 ATRIA
EAN
6407800011160
Päivitämme palvelun tuotetietoja aktiivisesti. Suosittelemme kuitenkin tarkistamaan ainesosat aina myös myyntipakkauksesta.
Ominaisuudet
Ominaisuudet
Säilytysohje
Säilytys alle +6 °C
Ravintosisältö
Ravintosisältö
| Ravintoarvoilmoitus | 100 g |
|---|---|
| Energia | 833 kJ / 200 kcal |
| Rasvaa | 12 g |
| - josta tyydyttyneitä rasvoja | 3,2 g |
| Hiilihydraattia | 6 g |
| - josta sokereita | 0,8 g |
| Proteiinia | 16 g |
| Suola | 1,20 g |
| Ravintokuitua | 0,6 g |
| Ravintoarvoilmoitus | 100 g |
|---|---|
| Laktoosia | 0 g |


