Ladataan...
Vaihda kieltä
Ändra språk

Ei valikoimassa
Atria Kanan Ohut Fileeleike Naturel 480g
Kaikki Atria-tuotteetNoin6,75 €
Vertailuhinta 14,06 €/kg
Pakkausmerkinnät
Pakkausmerkinnät
Tuotetiedot
Tuotetiedot
Maustamaton Atria kanan ohut fileeleike sopii todella moneen kanaruokaan. Kokille maustamaton kanan fileeleike pääruoka-aineena erinomainen ja sen…
Valmistusmaa
Suomi
Ainesosat
broilerinfilee
Yhteystiedot
Atria Suomi Oy
PL 900, 60060 ATRIA
Valmistaja
Atria Suomi Oy
PL 900, 60060 ATRIA
EAN
6407810016896
Päivitämme palvelun tuotetietoja aktiivisesti. Suosittelemme kuitenkin tarkistamaan ainesosat aina myös myyntipakkauksesta.
Ominaisuudet
Ominaisuudet
Säilytysohje
Säilytys alle +6 °C
Ravintosisältö
Ravintosisältö
| Ravintoarvoilmoitus | 100 g |
|---|---|
| Energia | 418 kJ / 99 kcal |
| Rasvaa | 1,2 g |
| - josta tyydyttyneitä rasvoja | 0,4 g |
| Hiilihydraattia | 0 g |
| - josta sokereita | 0 g |
| Proteiinia | 22 g |
| Suola | 0,13 g |
| Kalsium | 6 mg |
| Ravintokuitua | 0 g |
| Kalium | 380 mg |
| Fosfori | 160 mg |
| Ravintoarvoilmoitus | 100 g |
|---|---|
| Laktoosia | 0 g |


