Ladataan...
Vaihda kieltä
Ändra språk

Ei valikoimassa
Atria Kanan Reisikoipi Pintamaustettu n15kg
Kaikki Atria-tuotteetNoin3,90 €
Vertailuhinta 3,90 €/kg
Pakkausmerkinnät
Pakkausmerkinnät
Tuotetiedot
Tuotetiedot
15 kg pakkaus kanan koipireisiä kaupan palvelutiskiin. Atria Kanan Reisikoipi on valmiiksi pintamaustettua kanan koipireittä. Valmiiksi…
Valmistusmaa
Suomi
Ainesosat
broilerin reisikoipi (89 %), vesi, sokeri, jodioitu suola, maltodekstriini, mausteet (sipuli, valkosipuli, mustapippuri, paprika, timjami, tomaatti, oregano, basilika, chili, rosmariini), aromit, säilöntäaine E 262, happamuudensäätöaine sitruunahappo, savuaromi, hydrolysoitu maissiproteiini. Broilerinlihan alkuperä Suomi
Yhteystiedot
Atria Suomi Oy
PL 900, 60060 ATRIA
Valmistaja
Atria Suomi Oy
PL 900, 60060 ATRIA
EAN
2378149100003
Päivitämme palvelun tuotetietoja aktiivisesti. Suosittelemme kuitenkin tarkistamaan ainesosat aina myös myyntipakkauksesta.
Ominaisuudet
Ominaisuudet
Säilytysohje
Säilytys alle +6 °C
Ravintosisältö
Ravintosisältö
| Ravintoarvoilmoitus | 100 g |
|---|---|
| Energia | 709 kJ / 170 kcal |
| Rasvaa | 12 g |
| - josta tyydyttyneitä rasvoja | 3,5 g |
| Hiilihydraattia | 1,9 g |
| - josta sokereita | 1 g |
| Proteiinia | 14 g |
| Suola | 1,20 g |
| Ravintokuitua | 0,1 g |
| Ravintoarvoilmoitus | 100 g |
|---|---|
| Laktoosia | 0 g |


