Ladataan...
Vaihda kieltä
Ändra språk

Tuotetiedot
Tuotetiedot
Ribsit ovat grillauksen kestosuosikki. Muista että grilliluu vaatii pitkän kypsennyksen ja hyvän maustamisen ennen grillitulella tehtävää…
Valmistusmaa
Suomi
Ainesosat
viljaporsaanliha
EAN
2001003800008
Päivitämme palvelun tuotetietoja aktiivisesti. Suosittelemme kuitenkin tarkistamaan ainesosat aina myös myyntipakkauksesta.
Ravintosisältö
Ravintosisältö
| Ravintoarvoilmoitus | 100 g |
|---|---|
| Energia | 928 kJ / 223 kcal |
| Rasvaa | 16 g |
| - josta tyydyttyneitä rasvoja | 5,8 g |
| Hiilihydraattia | 0 g |
| - josta sokereita | 0 g |
| Proteiinia | 19 g |
| Suola | 0,22 g |
| Kalsium | 31 mg |
| Ravintokuitua | 0 g |
| Kalium | 247 mg |
| Fosfori | 154 mg |
| Ravintoarvoilmoitus | 100 g |
|---|---|
| Laktoosia | 0 g |


