Ladataan...
Vaihda kieltä
Ändra språk

Pakkausmerkinnät
Pakkausmerkinnät
Tuotetiedot
Tuotetiedot
Viljaporsaan Kassleri eli possun niska on parasta pitkään haudutettuna tai viipaleina nopeaan paistoon. Kuutioituna kassler taas puolestaan tuo…
Valmistusmaa
Suomi
Ainesosat
viljaporsaanliha
Yhteystiedot
Atria Suomi Oy
PL 900, 60060 ATRIA
Valmistaja
Atria Suomi Oy
PL 900, 60060 ATRIA
EAN
2378245300000
Päivitämme palvelun tuotetietoja aktiivisesti. Suosittelemme kuitenkin tarkistamaan ainesosat aina myös myyntipakkauksesta.
Ominaisuudet
Ominaisuudet
Säilytysohje
Säilytys alle +6 °C
Ravintosisältö
Ravintosisältö
| Ravintoarvoilmoitus | 100 g |
|---|---|
| Energia | 795 kJ / 191 kcal |
| Rasvaa | 13 g |
| - josta tyydyttyneitä rasvoja | 5,3 g |
| Hiilihydraattia | 0 g |
| - josta sokereita | 0 g |
| Proteiinia | 18 g |
| Suola | 0,15 g |
| Kalsium | 7,6 mg |
| Ravintokuitua | 0 g |
| Kalium | 270 mg |
| Fosfori | 158 mg |
| Ravintoarvoilmoitus | 100 g |
|---|---|
| Laktoosia | 0 g |


