Ladataan...
Vaihda kieltä
Ändra språk

Ei valikoimassa
Atria Vaasan Kinkku 1/2 n2,5kg
Kaikki Atria-tuotteetNoin32,25 €
Vertailuhinta 12,90 €/kg
Pakkausmerkinnät
Pakkausmerkinnät
Tuotetiedot
Tuotetiedot
Atria Vaasan Kinkku, kypsä punasuolattu ja verkotettu luuton kinkku, valmistettu suomalaisesta lihasta.
Valmistusmaa
Suomi
Ainesosat
viljaporsaan kinkku (83 %), vesi, jodioitu suola, dekstroosi, stabilointiaineet E 450, hapettumisenestoaine E 301, säilöntäaine natriumnitriitti. Viljaporsaanlihan alkuperä Suomi
Yhteystiedot
Atria Suomi Oy
PL 900, 60060 ATRIA
Valmistaja
Atria Suomi Oy
PL 900, 60060 ATRIA
EAN
2378832400007
Päivitämme palvelun tuotetietoja aktiivisesti. Suosittelemme kuitenkin tarkistamaan ainesosat aina myös myyntipakkauksesta.
Ominaisuudet
Ominaisuudet
Säilytysohje
Säilytys alle +6 °C
Ravintosisältö
Ravintosisältö
| Ravintoarvoilmoitus | 100 g |
|---|---|
| Energia | 430 kJ / 102 kcal |
| Rasvaa | 3,4 g |
| - josta tyydyttyneitä rasvoja | 1,3 g |
| Hiilihydraattia | 0,9 g |
| - josta sokereita | 0,9 g |
| Proteiinia | 17 g |
| Suola | 2,10 g |
| Ravintokuitua | 0 g |
| Ravintoarvoilmoitus | 100 g |
|---|---|
| Laktoosia | 0 g |


