Ladataan...
Vaihda kieltä
Ändra språk

Ei valikoimassa
Atria Viljaporsaan Etuneljännes Potkaton n10kg
Kaikki Atria-tuotteetNoin39,50 €
Vertailuhinta 3,95 €/kg
Pakkausmerkinnät
Pakkausmerkinnät
Tuotetiedot
Tuotetiedot
Luullinen iso sianliha vaatii aina esisuolauksen, jonka voi tehdä perinteisellä suolaliemellä tai suolaruiskulla. Sisällä oleva luu mehevöittää lihaa…
Valmistusmaa
Suomi
Ainesosat
viljaporsaanliha
Yhteystiedot
Atria Suomi Oy
PL 900, 60060 ATRIA
Valmistaja
Atria Suomi Oy
PL 900, 60060 ATRIA
EAN
2378202100001
Päivitämme palvelun tuotetietoja aktiivisesti. Suosittelemme kuitenkin tarkistamaan ainesosat aina myös myyntipakkauksesta.
Ominaisuudet
Ominaisuudet
Säilytysohje
Säilytys alle +6 °C
Ravintosisältö
Ravintosisältö
| Ravintoarvoilmoitus | 100 g |
|---|---|
| Energia | 753 kJ / 181 kcal |
| Rasvaa | 12 g |
| - josta tyydyttyneitä rasvoja | 4,4 g |
| Hiilihydraattia | 0 g |
| - josta sokereita | 0 g |
| Proteiinia | 17 g |
| Suola | 0,15 g |
| Kalsium | 16 mg |
| Ravintokuitua | 0 g |
| Kalium | 318 mg |
| Fosfori | 190 mg |
| Ravintoarvoilmoitus | 100 g |
|---|---|
| Laktoosia | 0 g |

