Ladataan...

Pakkausmerkinnät
Pakkausmerkinnät
Tuotetiedot
Tuotetiedot
Koe viidakon tunnelma jo ensimmäisestä siemauksesta! Celsius Jungle Vibe tarjoilee tropiikin hedelmien makuisen piristävän energiabuustin! Celsiuksen…
Valmistusmaa
Ainesosat
Hiilihapotettu vesi, happamuudensäätöaine(sitruunahappo), tauriini, luontaiset aromit, väriaine (mustaporkkanamehutiiviste), kofeiini, vitamiinit (askorbiinihappo, pantoteenihappo, niasiini, pyridoksiini, riboflaviini, biotiini, syanokobalamiini), glukuronolaktoni, guarana, inkivääriuute, vihreä tee-uute, makeutusaineet (sukraloosi, asesulfaami K).
Yhteystiedot
Celsius Finland Oy
Mannerheimintie 105, 00280 Helsinki
Markkinoija
Celsius Finland Oy
Mannerheimintie 105, 00280 Helsinki
EAN
Ominaisuudet
Ominaisuudet
Säilytysohje
Huoneenlämmössä tai viileämmässä, valolta ja kosteudelta suojattuna.
Käyttöohje
Suosittelemme käytettäväksi enintään 2 tölkkiä päivässä. Käyttöä alkoholin kanssa ei suositella. Nautitaan kylmänä.
Ravintosisältö
Ravintosisältö
| Ravintoarvoilmoitus | 100 g |
|---|---|
| Energia | 12 kJ / 3 kcal |
| Rasvaa | 0 g |
| - josta tyydyttyneitä rasvoja | 0 g |
| Hiilihydraattia | 0 g |
| - josta sokereita | 0 g |
| Proteiinia | 0 g |
| Suola | 0,00 g |
| Biotiini | 42 µg |
| Niasiini | 5,6 mg |
| Pantoteenihappo | 2,8 mg |
| Riboflaviini | 0,5 mg |
| B12-vitamiini | 1,7 µg |
| B6-vitamiini | 0,6 mg |
| C-vitamiini | 17 mg |

