Ladataan...
Vaihda kieltä
Byt språk

Ei valikoimassa
Coop Mandariini Tang Gold luomu I Espanja
Kaikki Coop-tuotteetNoin0,57 €
Vertailuhinta 4,59 €/kg
Tuotetiedot
Tuotetiedot
Pulleat mandariinit ovat makeita ja mehukkaita pikkusitruksia, joiden kuori irtoaa helposti.
Valmistusmaa
Espanja
Pääraaka-aineen alkuperämaa
Espanja
Ainesosat
mandariini
Yhteystiedot
SOK, PL 35, 00088 S-ryhmä, https://s-kuluttajaneuvonta.fi
Valmistaja
SOK
Laatuluokka
1
EAN
2007023200002
Päivitämme palvelun tuotetietoja aktiivisesti. Suosittelemme kuitenkin tarkistamaan ainesosat aina myös myyntipakkauksesta.
Ravintosisältö
Ravintosisältö
| Ravintoarvoilmoitus | 100 g |
|---|---|
| Energia | 0 kJ / 0 kcal |
| Rasvaa | 0 g |
| - josta tyydyttyneitä rasvoja | 0 g |
| Hiilihydraattia | 0 g |
| - josta sokereita | 0 g |
| Proteiinia | 0 g |
| Suola | 0,00 g |
| Ravintokuitua | 0 g |
| Ravintoarvoilmoitus | 1 annos |
|---|---|
| Energia | 0 g / 0 g |
| Rasvaa | 0 g |
| - josta tyydyttyneitä rasvoja | 0 g |
| Hiilihydraattia | 0 g |
| - josta sokereita | 0 g |
| Proteiinia | 0 g |
| Suola | 0,00 g |
| Ravintokuitua | 0 g |


