Ladataan...
Vaihda kieltä
Ändra språk

Ei valikoimassa
Fresh SalaattiMestari Valkoinen Balsamico kastike 34x30g GN½
Kaikki Fresh Salaattimestari -tuotteetNoin0,45 €
Vertailuhinta 15,00 €/kg
Pakkausmerkinnät
Pakkausmerkinnät
Tuotetiedot
Tuotetiedot
Käyttövalmis salaattikastike. Pullomallinen kastikepakkaus. Myyntierä pakattu dynoon.
Valmistusmaa
Suomi
Allergeenit
Sinappi
Ainesosat
Rapsiöljy, vesi, sokeri, sinappi (vesi, SINAPINSIEMEN, sokeri, happamuudensäätöaine (E260), suola), valkoinen balsamicoetikka, väkiviinaetikka, suola, muunnettu maissitärkkelys, säilöntäaine (E202), valkopippuri, happamuudensäätöaine (E330), sakeuttamisaine (E415)
Yhteystiedot
Fresh Servant Oy Ab
Marjasaarentie 12, 68870 Edsevö
EAN
6406510304647
Päivitämme palvelun tuotetietoja aktiivisesti. Suosittelemme kuitenkin tarkistamaan ainesosat aina myös myyntipakkauksesta.
Ravintosisältö
Ravintosisältö
| Ravintoarvoilmoitus | 100 g |
|---|---|
| Energia | 2 132 kJ / 517 kcal |
| Rasvaa | 52 g |
| - josta tyydyttyneitä rasvoja | 3,7 g |
| Hiilihydraattia | 11 g |
| - josta sokereita | 7,9 g |
| Proteiinia | 0,3 g |
| Suola | 1,40 g |
| Ravintokuitua | 0,2 g |
| Ravintoarvoilmoitus | 100 g |
|---|---|
| Laktoosia | 0 g |

