Ladataan...
Vaihda kieltä
Byt språk

Ei valikoimassa
Huhtahyvät Lihamestarin Kypsä Possun Nuija Maple–Whiskey n.500g
Kaikki Lihamestari-tuotteetNoin1,59 €
Vertailuhinta 15,90 €/kg
Tuotetiedot
Tuotetiedot
Suussa sulavan mureaksi kypsennetty grillimaustettu kassler sopii revittynä täytteeksi burgereihin tai tacoihin. Helppoa ja herkullista! Maku…
Valmistusmaa
Suomi
Ainesosat
sianpotka (kasvatettu ja teurastettu: EU), jodioitu suola, sokeri,
Yhteystiedot
Huhtahyvät Oy
santamaankatu 2
02572850
Valmistaja
Huhtahyvät Oy
Santamaankatu 2, 38700, Kankaanpää
EAN
2390517400003
Päivitämme palvelun tuotetietoja aktiivisesti. Suosittelemme kuitenkin tarkistamaan ainesosat aina myös myyntipakkauksesta.
Ominaisuudet
Ominaisuudet
Säilytysohje
säilytys alle +6C
Käyttöohje
Tuote on täysin kypsä. Kuumenna ennen tarjoilua.
Ravintosisältö
Ravintosisältö
| Ravintoarvoilmoitus | 100 g |
|---|---|
| Energia | 719 kJ / 172 kcal |
| Rasvaa | 9,6 g |
| - josta tyydyttyneitä rasvoja | 2,7 g |
| Hiilihydraattia | 3,9 g |
| - josta sokereita | 2 g |
| Proteiinia | 17 g |
| Suola | 1,50 g |
| Ravintokuitua | 0 g |
| Ravintoarvoilmoitus | 100 g |
|---|---|
| Laktoosia | 0 g |


