Ladataan...
Vaihda kieltä
Ändra språk

Ei valikoimassa
Järvikylä min100g Jääsalaatti pussi
Kaikki Järvikylän-tuotteetNoin0,99 €
Vertailuhinta 9,90 €/kg
Pakkausmerkinnät
Pakkausmerkinnät
Tuotetiedot
Tuotetiedot
Suomalainen suosikki leikattuna! Rapea, tuuhea jääsalaatti on mieto ja makeahko perussalaatti: mehukas salaattipohja ja voileipien raikastaja. Kestää…
Valmistusmaa
Suomi
Ainesosat
Jääsalaatti
Yhteystiedot
Famifarm Oy
79600 Joroinen
https://www.jarvikyla.fi
Laatuluokka
1
EAN
6416046670000
Päivitämme palvelun tuotetietoja aktiivisesti. Suosittelemme kuitenkin tarkistamaan ainesosat aina myös myyntipakkauksesta.
Ravintosisältö
Ravintosisältö
| Ravintoarvoilmoitus | 100 g |
|---|---|
| Energia | 48 kJ / 11 kcal |
| Rasvaa | 0,1 g |
| - josta tyydyttyneitä rasvoja | 0,1 g |
| Hiilihydraattia | 1 g |
| - josta sokereita | 0,8 g |
| Proteiinia | 0,9 g |
| Suola | 0,06 g |
| Ravintokuitua | 1 g |
| Natrium | 23 mg |

