Ladataan...
Vaihda kieltä
Ändra språk

Pakkausmerkinnät
Pakkausmerkinnät
Tuotetiedot
Tuotetiedot
Suomalainen, perusminttua tujumpi maustaja. Runsaat, vahvat lehdet kestävät paremmin kuumennusta – loistava lampaan ja riistan kera. Kokeile myös…
Valmistusmaa
Suomi
Ainesosat
Vahva minttu
Laatuluokka
1
EAN
6416046379002
Päivitämme palvelun tuotetietoja aktiivisesti. Suosittelemme kuitenkin tarkistamaan ainesosat aina myös myyntipakkauksesta.
Ravintosisältö
Ravintosisältö
| Ravintoarvoilmoitus | 100 g |
|---|---|
| Energia | 184 kJ / 44 kcal |
| Rasvaa | 1 g |
| - josta tyydyttyneitä rasvoja | 1 g |
| Hiilihydraattia | 1 g |
| - josta sokereita | 0,9 g |
| Proteiinia | 4 g |
| Suola | 0,08 g |
| Ravintokuitua | 8 g |
| Natrium | 31 mg |

