Ladataan...
Vaihda kieltä
Ändra språk

Pakkausmerkinnät
Pakkausmerkinnät
Tuotetiedot
Tuotetiedot
Suomalainen, miedosti suolaiselta ja happamalta maistuva yrtti. Raikas kirpeys tuo mieleen ketunleivät. Lehtisuonet ovat kauniin viininpunaiset.…
Valmistusmaa
Suomi
Ainesosat
Viinisuolaheinä
Laatuluokka
1
EAN
6416046377008
Päivitämme palvelun tuotetietoja aktiivisesti. Suosittelemme kuitenkin tarkistamaan ainesosat aina myös myyntipakkauksesta.
Ravintosisältö
Ravintosisältö
| Ravintoarvoilmoitus | 100 g |
|---|---|
| Energia | 61 kJ / 15 kcal |
| Rasvaa | 0,3 g |
| - josta tyydyttyneitä rasvoja | 0,1 g |
| Hiilihydraattia | 1,5 g |
| - josta sokereita | 1,4 g |
| Proteiinia | 1,4 g |
| Suola | 0,00 g |
| Ravintokuitua | 1,4 g |
| Natrium | 0 g |

